DJ na wesele - w jaki sposób zapewnić doskonałą zabawę sobie i gościom?

Każdy, kto organizuje wesele ma przed sobą ogrom decyzji do podjęcia. Znaczącą częścią jest stworzenie doskonałej muzyki. Kiedyś na prawie każdym weselu grał zespół weselny. Aktualnie rynek zdecydowanie się zmienił z tego powodu częściej nowożeńcy wybierają DJ'a. Naturalnie i zespół i DJ mają swoje Organizacja Wesel Warszawa wady jak i zalety, końcowa decyzja należy tylko do pary młodej. W przypadku zdecydowania się na DJ'a warto przemyśleć na spokojnie wszystkie kwestie i znaleźć takiego, dzięki któremu muzyka będzie spełniała wymagania.

Jak odnaleźć DJ'a profesjonalistę?

image

DJ, oprócz standardowego odtwarzania oprawy muzycznej, bardzo często obejmuje też rolę prowadzącego. Pomiędzy albo podczas trwania piosenek zabawia weselników, wprowadza dobry klimat albo wręcz prowadzi uroczystość według planu. Jeśli DJ zawiera w swojej ofercie tylko puszczanie muzyki warto zatrudnić inną osobę, która zostanie wyłącznie prowadzącym. Lepszym rozwiązaniem jest jednak zatrudnienie jednej osoby zajmującej się i muzyką i prowadzeniem.

O co zadbać i czego dopilnować przed uroczystością?

Bardzo ważne są uzgodnienie czasu wesela oraz wynagrodzenia. Zazwyczaj DJ zaproponuje z góry znaną godzinę końca uroczystości. Oczywiście z perspektywy pary młodej i zaproszonych korzystniejszą opcją jest umówienie się na koniec „do ostatniego gościa”. Zapłata za pracę jest zależna od ilości godzin, ale także doświadczenia, profesjonalizmu, a nawet terminu uroczystości. Ważne jest, aby zatrudnić kogoś, kto zdobyła spore doświadczenie oraz jest osobą z dobrymi opiniami.

W jaki sposób odnaleźć DJ'a?

Naturalnie, to jest zależne od lokalizacji uroczystości. Szukając na przykład. w Warszawie łatwo można pobłądzić w ogromie ogłoszeń, różnic cenowych, zakresów i wielu innych rzeczy. Najszybciej wtedy jest sięgnąć po usługi agencji eventowych, które współpracują głównie ze sprawdzonymi oraz popularnymi DJ'ami. Oprócz usług muzycznych Konferansjer Na Wesele Warszawa – Event Wizards takie agencje (jak np. https://eventwizards.pl/) mogą pomóc parze młodej także podczas innych części planowania wesela.